Doprava zdarma v rámci ČR při nákupu nad 3.500 Kč

Vrácení a výměna zboží

Všechny šperky jsou vyráběny ručně v našem ateliéru v Praze s velkou péčí a pozorností. Proto prosím počítejte s drobnými nedokonalostmi, které jsou dány povahou ruční výroby šperků.

Pokud z nějakého důvodu nejste s nákupem spokojeni a nesplňuje vaše očekávání, napište nám prosím zprávu. Všem našim zákazníkům a jejich objednávkám se věnujeme s maximální péčí a záleží nám jejich názoru a zpětné vazbě.

Chceme, abyste byli se svým ručně vyrobeným kouskem od Viky Mayzel spokojeni. Nabízíme 14denní záruku vrácení peněz na všechny kusy zakoupené online po odečtení nákladů na poštovné. Zboží tak můžete vrátit nebo vyměnit do 14 dnů od jeho obdržení. Zboží musí být nenošené a nepoužité, v původním stavu a balení.

Následující položky nelze vrátit ani vyměnit a to vzhledem k povaze těchto položek (pokud nedorazí poškozené nebo vadné):

  • zakázkové nebo personalizované objednávky,
  • položky ve výprodeji.

V případě vrácení zboží jdou náklady za poštovné a za zpětné zaslání na stranu kupujícího.

 

Při vracení zboží postupujte podle níže uvedených pokynů

Chcete-li vrátit svou objednávku a získat zpět peníze, napište prosím informaci o tom, že budete vracet zásilku na info@vikamayzel.com. Uveďte prosím své jméno, číslo objednávky a název položky.

Balíček zašlete na následující adresu: VIKA MAYZEL, Nad Úžlabinou 708/7, Praha 10800, Česká republika.

Do zpětné zásilky prosím uveďte číslo objednávky.

 

Za kvalitou naší práce si stojíme a veškeré rozbité nebo poškozené šperky bezplatně opravíme do dvou let od data nákupu.

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz