Doprava zdarma v rámci ČR při nákupu nad 3.500 Kč

Doprava & platba

Doprava & platba

 

Platba

K platbě produktů můžete využít platbu platební kartou, zabezpečený on-line platební systém Paypal* nebo Apple Pay online payment. Pro zákazníky z České republiky a Slovenska nabízíme platbu bankovním převodem. Objednávky je možné zaplatit také v hotovosti ve studiu.

 

Přeprava 

Doba zhotovení šperků se liší dle náročnosti zpracování. U standardních stříbrných šperků odesíláme objednávky do 3-10 pracovních dnů. U prstenů do dvou týdnů. U objednávek ze zlata počítejte prosím s odesláním do 2-3 týdnů. Výroba snubních prstenů je časově nejnáročnější, objednávky odesíláme po 3 - 5 týdnech.

Pro zákazníky z České republiky a Slovenska nabízíme doručení přes Zásilkovnu, prostřednictvím České pošty nebo GLS. Objednávku je také možné vyzvednout osobně v pražském studiu**.

  

Odhadovaná doba dodání:

Česká republika: 1-3 pracovní dny.

Evropa: 6-10 pracovních dnů.

USA: 7-21 pracovních dnů.

  • Všechny mezinárodní objednávky jsou zasílány z České republiky doporučenou leteckou poštou s kódem pro sledování zásilky.
  • Dodací lhůty jsou odhadované, může dojít ke zpoždění kvůli poště, celním úřadům nebo svátkům.
  • Jakmile bude vaše zboží odesláno, zašleme vám e-mail s číslem pro sledování zásilky.
  • Jestliže na objednávku spěcháte a přejete si urychlit její dodání, napište nám prosím na e-mail info@vikamayzel.com a my vám co nejdříve sdělíme, zda existuje možnost spěšného doruční vaší zásilky 

 

Upozornění:

  • Objednávky zasílané mimo EU mohou podléhat dovoznímu clu a daním, které musí příjemce zaplatit v místě doručení.
  • Neneseme odpovědnost za věci ztracené nebo odcizené poštou. 
  • Za uvedení správné dodací adresy odpovídá kupující.

 

 

**Vyzvedněte si svou objednávku v pražském studiu:

Objednávku je možné vyzvednout v ateliéru v Praze na Vinohradech. Je však nutné rezervovat si termín návštěvy - učiníte tak na stránce REZERVACE.

 

 

----------

*Paypal

- uvedení poskytovatele platební brány, společnosti ComGate Payments, a.s. včetně odkazu na stránku: https://www.comgate.cz/cz/platebni-brana

- uvedení informací o platebních metodách - platby kartou a platebními tlačítky bank se základním vysvětlením průběhu plateb

- kontaktní údaje na společnost ComGate Payments, a.s. včetně telefonního čísla a e-mailové adresy pro případné reklamace nebo dotazy k platbám:

ComGate Payments, a.s.

Gočárova třída 1754 / 48b, Hradec Králové

E-mail: platby-podpora@comgate.cz

Tel: +420 228 224 267

 

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz